Barsoft Barkod çözümleri

İade Koşulları

İADE – DEĞİŞİM – GERİ ÖDEME KOŞULLARI

Nasıl İade Ederim?

 1. www.iskateknoloji.com sitesinde yer alan "Hesabım" bölümünden “Siparişlerim”e giriş yapınız.
 2. İade etmek istediğiniz ürün/ürünlerin yer aldığı sipariş sekmesinden “Sipariş Detayını Göster” butonuna basınız ve siparişinizin detaylarını görüntüleyiniz.
 3. İade etmek istediğiniz her bir ürün için “İade ve Değişim” butonuna basınız.
 4. İade nedeni seçiniz. İade nedeniyle ilgili detaylı açıklama mevcut ise alıcı açıklama bölümüne yazınız. Ürün ile ilgili fotoğraf/belge mevcut ise Ek Dosya Yükle bölümünden yükleyiniz. Aynı üründen birden fazla satın aldıysanız iade edilecek ürün adedini de seçiniz.
 5. www.iskateknoloji.com sitesinde yer alan "Hesabım" ve “İade ve Değişim” bölümlerine sırasıyla tıkladıktan sonra işlem hareketleri sekmesinden satıcı tarafından bildirilen kargo firması ve kargo kodu ile belirtilen adrese kargonuzu gönderiniz.
 6. İade edilecek ürünler ile birlikte faturayı tek bir pakete koyarak gönderim yapınız.
 7. Satın aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz. Tacir sıfatı ile yapılan ürün alımlarında 6102 sayılı TTK VE 6098 sayılı TBK Maddeleri hükümleri saklıdır.

İade Şartları

 1. İade edeceğiniz ürünün paketinin hasar görmemiş, kullanılmamış ve kullanım hatası sonucu zarar görmemiş olması gerekmektedir.
 2. Ürünler kullanılmış, yıpranmış, hasar görmüş bir şekilde bize ulaşırsa size geri göndermek zorunda kalabiliriz. Bu durumda ücret iadesi yapılmaz.
 3. İade etmek istediğiniz ürün/ürünleri orijinal kutusu ve faturası ile beraber iade etmeniz gerekmektedir.
 4. Tek kullanımlık ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
 5. Kurulum gerektiren ürünlerin kutuları ürün tarafınıza teslim edildikten sonra yalnızca kurulum konusunda yetkili çalışanlar tarafından açılmalıdır. Yetkili servis çalışanlarından önce ürünün kutusunun tarafınızca açılması halinde ürün garanti kapsamı dışında kalabilir.
 6. Ürün yetkili kurulum çalışanları tarafından açıldıktan sonra üründe herhangi bir hasar/kusur/ayıp tespit edilmesi halinde yetkili kurulum çalışanlarına detaylı olarak sorunun not edildiği bir durum tespit tutanağı/servis formu/servis raporu doldurtmanız gerekir. Bu belgeyi aldıktan sonra ürünü iade etmek istemeniz halinde “Nasıl İade Ederim” başlığı altındaki adımları izleyerek ürününüzü satıcı tarafından bildirilen kargo firması ve kargo kodu ile belirtilen adrese gönderiniz.

İade edilen ürün süreci aşağıdaki gibidir:

 1. Ürün bize ulaştıktan sonra iade şartlarına uygunluğu kontrol edilir.
 2. Ürün iade şartlarına uygunsa 1-3 gün içerisinde iade süreci tamamlanır.
 3. Ürün iade şartlarına uygun değilse adresinize geri gönderilir.
 4. İadeniz tamamlanınca üyelik e-mailinize bir bilgilendirme mesajı gönderilir.
 5. İade edilen tutarın kartınıza yansıma süresi bankanıza bağlıdır. Kredi kartı ile ödeme yaptıysanız genelde bir kaç günde yansır. Banka kartlarında ise iadenin hesabınıza yansıma süresi daha uzundur.
 6. Taksitle yapılan alışverişleri ücreti bankaya tek seferde ödenir. Banka, bu tutarı kredi kartınıza taksit sayısı kadar ayda iade eder. Örn: 3 taksitle aldıysanız 3 ayda iade tamamlanır.

GARANTİ KOŞULLARI

 1. Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır.
 2. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir.
 3. Satın almış olduğunuz ürünlerin garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız.
 4. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler, ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması durumunda ürün garanti kapsamı dışında kalmaktadır.
 5. Satın aldığınız ürünlerde garanti kapsamında oluşabilecek sorunlar üretici firmaların yetkili servisleri tarafından giderilecek

 

resme alternatif yazı