Barsoft orion Yazılım

Barsoft Yazılım Ticari Programın En iyisi
Fiyatlandırma için arayınız

Barsoft Barkod çözümleri Perakende sektörünün lider yazılımı

Barsoft Yazılım ile Başarıya hazırlan

En iyi deneyimi yaşamanız için varız
Barsoft Yazılım yanınızdaysa
stok takibi çok daha kârlı

Stoklarınızı tek ekrandan bir bakışta görün, maliyetleri düşürürken kârınızı yükseltin.

 
En iyi deneyimi yaşamanız için varız

 

Nakit akışınız kontrol altında

Barsoft Yazılım programları ile işletmenizin nakit akışını kontrol altına alıp kârınızı artırın. Hatasız ve hızlı gelir gider takibi ile iş süreçlerinizi ve finansal operasyonlarınızı eksiksiz yönetip zamandan ve maliyetten tasarruf edin.

Barsoft yazılım ile ödeme ve tahsilatlarınızı izleyebilir, tanımladığınız banka bilgileri ile hesaplarınızı anlık olarak takip edebilir, çek ve senetlerinizin durumunu görüntüleyebilirsiniz. Böylece ne kadar nakdiniz olduğunu bilir, ödeme ve tahsilat programınızı buna göre yaparsınız.

Finansal süreçlerinizi zamandan tasarruf ederek yönetebilirsiniz. Ödeme ve alacak operasyonlarınızı verimli biçimde planlayabilir, nakit akışınızı anlık olarak takip ederek işletmenizin geleceğini etkileyecek kararları kolayca alabilirsiniz.  ödemelerinizi tam vaktinde yapabilirsiniz.

Hatasız stok yönetimine adım atın

Gelen siparişleri kaçırmayın

Barsoft Stok Takibi programıyla stok takibi yaparak gereksinimlerinizi belirleyebilir, stoğunuzdaki ürünlerin adetlerini görebilirsiniz 

Barsoft Yazılım programları ile ayrıntılı bir stok takibi yaparak ürünlerinizi ihtiyacınız kadar depolarsınız. Aldığınız müşteri taleplerini eksiksiz karşılayıpmüşterilerinizi memnun ederken talep fazlası stoğun önüne geçersiniz

Raporlama ve mali analiz hakimiyeti

Nakit Akış Raporu

Gelirleriniz giderlerinizi karşılıyor mu? Önünüzü görmek için Barsoft Yazılım kullanın

Gelir-Gider Raporu

İşletme karınızı ya da proje bazında karlılığınızı tespit ettiniz mi?  karlılığınızı ölçün!

Barsoft Yazılım’ın raporlama sürecini kolaylaştıran  işletmenizde güncel mali durumunu bir bakışta görebilir, oluşturacağınız bilanço ve gelir tabloları sayesinde piyasa değerlerini kaçırmadan veri ve haber analizi yapabilirsiniz. Böylece işletmenizin geleceği hakkındaki önemli kararları da daha etkili şekilde verebilirsiniz.

Kasa Banka Raporu

İşletmenizde toplamda giren çıkan para ne kadar, istediğiniz tarih aralığında, detayları ile birlikte her yerden görüntüleyin.

      Her yerden güncel durumunuzu takip edin. 

 • Başka bir yazılıma gerek duymadan Pos kasalar da puan ve promosyon işlemlerini yapabilme, detaylı satış bilgilerini alabilme ve analiz yapabilme.
 • Bütün raporlama ve yazdırma ekranlarındaki verileri mail ile gönderebilme.
 • Kategori yönetimi yapan firmalar için kullanıcı bazlı stok ve kullanıcı cari tanıtabilme. Bu sayede kullanıcı sadece kendisini ilgilendiren stoklar ve cariler üzerinde işlem yapar. Bu da kullanıcıdan beklenen verimi artırır.
 • Masraf merkezlerini tanımlayarak şube masraflarının şubelere dağıtılmasını ve şube karlılıklarının daha net görünebilmesi.
 • Bir ürüne karşılık gelen başka bir ürünün maliyetlerinin diğer ürüne yansıtılması. (Ürüne ürün iskontosu)
 • Fiyat fark faturalarının kolayca kesilebilmesi ve bunların maliyetlere yansıtılması.
 • Ürün bazında geri dönüşüm anlaşmalarının yapılması ve anlaşmada ki verilerin ürün maliyetlerine yansıtılması.
 • Sipariş verilirken ürünlere ait detaylı satış bilgilerine ulaşarak doğru kararlar verebilmesi.
 • Barkod basımının stoklara ulaşabilen her ekrandan kolaylıkla yapılabilmesi.
 • Fiyat gruları oluşturularak, gruba ait bir ürünün fiyatı değiştiğinde fiyat gruuna dahil diğer ürünlerin de fiyatlarının değişmesi. ( 300 Ml Meyve Suları)
 • Parakende sektörünün en problemli alanı olan Ramazan Paketi takibi, Et Karkas ve Manav ürünlerinin takibinin kolaylıkla yapılabilmesi.
 • Kasalardan yapılan her türlü işlemin detayları ile birlikte görülebilmesi. (Fiş detayı, iptal edilen ve indirimli satılan fişlerin detayı, Satır iptallerinin  detayı)
 • Dokunmatik hızlı satış ekranı ile satışların yapılırken isteğe bağlı olarak yazarkasadan fiş çıkartılabilmesi.
 • Raporlama sistemi ufkunuzu açacak olan Tcari Paketimiz kısa zamanda sizlerin beğenisini kazanarak vazgeçilmez bir iş arkadaşınız olacaktır.

Barsoft Yazılım Kullanım Klavuzu indir