Barsoft Restoran programı

Restoran adisyon programı, restoran işletmelerinin sipariş alımından hesap kesimine kadar olan süreçlerini kolaylaştıran ve otomatikleştiren bir yazılımdır. Garsonlar siparişleri hızlıca alabilir, mutfağa iletebilir ve hesapları doğru bir şekilde oluşturabilirler. Bu program sayesinde, müşterilere hızlı ve hatasız bir hizmet sunulurken, işletme sahipleri de stok takibi, gelir raporları ve müşteri yönetimi gibi işlemleri kolayca yönetebilirler
Fiyatlandırma için arayınız
Hemen satış yapmaya başlayın

Restoway Restoran Programı ile ürün, menü ve kategorilerinizi dakikalar içinde tanımayabilir, hemen ödeme ve sipariş almaya başlayabilirsiniz.

Kolay kullanımı ile hızlıca sipariş alın

Restoway 'un dokunmatik ekranı ve kolay kullanılabilen arayüzü sayesinde işlemlerinizi çok hızlı yapabilirsiniz. Size müşterilerinizle ilgilenmeniz için daha fazla vakit kalır.

Gelişmiş ve yetenekli POS sistemi

Restoway ile birçok gelişmiş özelliği ile ihtiyaçlarınız için tasarlandı. Siparişlerinizi ve ödemelerinizi yönetirken, günlük iş akışınızı daha rahat koordine edebilirsiniz. Menulux POS sizin için önemli bir yardımcı

Siparişleri, adisyonları ve masaları yönetin!
Masaları taşıyın veya birleştirin

Siparişleriyle birlikte bir masayı taşıyabilirsiniz. İsterseniz bir masayı başka bir masayla birleştirebilirsiniz. Müdavim müşterilerinize özel isimle masalar oluşturabilirsiniz.

Siparişleri böl, iptal et veya iade al

Sipariş ürünleri arasında dilediklerinizi seçerek ikram, iptal veya iade işlemlerini tek dokunuşla gerçekleştirin. Sipariş ürünlerini seçerek tek dokunuşla bölün ve/veya dilerseniz diğer masalara kolayca taşıyın.

Eft-POS, Slip, e-Fatura entegrasyonu

EFT-POS cihazlarından mali fiş veya fatura yazdırın. Mali SLIP fatura yazıcılarından fatura yazdırın ya da e-Fatura entegrasyonu üzerinden e-arşiv ve e-fatura gönderin.